SZÚ

Kontaktní údaje


Státní zdravotní ústav
Šrobárova 49/48
Praha 10, 100 00
Tel.: 26708 1111
E-mail pro elektronická podání:
podatelna@szu_cz
E-mail pro elektronickou fakturaci:
fakturace@szu_cz
Běžný tvar e-mailu zaměstnanců SZÚ:
jmeno.prijmeni@szu_cz
Datová schránka: ymkj9r5
IČ: 75010330
DIČ: CZ75010330
Č. účtu: 1730101/0710
Profily zadavatele:
e-Gordion
Tendermarket
NEN
Tisková mluvčí:
Štěpánka Čechová
Tel.: 725 191 383
Home » Publikace » Zdravotně výchovné materiály » Kampaně a dny podporující zdraví » Každý krok se počítá! Pohybová aktivita v Jihlavě
Stáhnout článek jako PDF Vytisknout

Každý krok se počítá! Pohybová aktivita v Jihlavě


Milí přátelé,

v situaci, kdy se nemůžeme potkávat a zažívat radost při společném cvičení, ať už venku nebo v tělocvičně, jsme rádi, že jste spolu s námi v Jihlavě  zapojili do výzvy „Každý krok se počítá“.

Bez pohybu to v životě nejde. Pravidelnou pohybovou aktivitou získáváme tělesnou sílu, pružnost, odolnost a dobrou náladu. Ačkoliv to moc dobře víme, tak se nám do cvičení nebo na procházku nechce.  Není snadné se namotivovat a jít si zacvičit.  Navzdory všem omezením (ať už našim vlastním nebo protiepidemickým), kterým jsme museli v březnu čelit, jste to nevzdali. Cílem výzvy byla motivace, abyste opravdu každý den ušli nějaký ten krok. Povedlo se, podle Vámi zaslaných zápisků jste chodili denně a poslali jste úctyhodný počet kilometrů.

Odměnou za Vaše snažení Vám je lepší fyzická kondice a psychická pohoda.

A ještě jeden postřeh. Když uslyšíte, že senioři neovládají nové technologie, nevěřte tomu. Někteří z vás se pochlubili, jak si svoje  počiny měřili na telefonech a vedli si elektronické záznamy svých výkonů. Klobouk dolů! Jde to!

Někteří z Vás se podělily nejen o své zážitky, ale i o fotografie ze svých cest, které dokazují, že dobrá nálada nechyběla. Dovolili jsme si uvést Vaše postřehy z cest a fotografie v níže přiložené prezentaci.

Kazdy_krok_se_pocita.pdf Kazdy_krok_se_pocita.pdf

Nahoru